Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Smart-i humb kontrollin dhe del nga rruga, plagoset rëndë shoferja në Korçë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen nr. 1, Korçë.

Paraparkisht mësohet se një shtetase, duke mjetin tip “Smart”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë kjo e fundit ka pësuar  dëmtime të rënda dhe është nisur mne urgjencë drejt spitalit të Traumës. 

albsig

spring

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Korçë/Informacion paraprak:

Më datë 21.05.2021, rreth orës 01:10, në lagjen nr. 1, Korçë, shtetasja S. C., banuese në Korçë, duke drejtuar mjetin tip “Smart”, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit, e cila pas ndihmës së marrë në Spitalin e Korçës, u transportua në Tiranë për mjekim më të specializuar.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img