Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Slide Lart

Ben Blushi përgatit ikjen nga PS: Sot nuk humba unë, fitova lirinë time

Një letër për shtypin Meqë për shumë vjet kam qenë gazetar kam mësuar një gjë:e vërteta del duke e kërkuar. Kjo mu kujtua edhe...

Një mama e lumtur si Hueyda: Faleminderit Gabriel që ma bën jetën kaq të bukur

Hueyda El Saied është një nënë e lumtur dhe kjo falë të vogëlit të saj Gabriel. Bukuroshja e ekranit ka...

Nga se kanë frikë shenjat e HOROSKOPIT

Dashi: Ka frikë kur tregon një shenjë dobësie përballë njerëzve të tjerë. Demi: Ka frikë të investojë ndjenjat e tij diku vetëm që të...

Brenda dhomës së Bleona Qeretit (VIDEO)

Kjo është dhoma e këngëtares Bleona Qereti. Në këto pak sekonda xhirim duket qartë luksi me të cilin është kurdisur çdo detaj...

Fundjava e qetë e Ngjelës në vilën superluksoze me pishinë

Avokati Spartak Ngjela na uron të gjithëve fundjavë të qetë nga një ambient superluksoz: Një vilë gjigande me pishinë. Ndërkohë,...

Jeta e transgjonores Serafinë, Garo: U preka nga historitë

Jeta e një personi transgjinor do të tregohet sot në emisionin “Jo vetëm modë” të Floriana Garos në TV Klan, një emision që kërkon...

Era Istrefi kontakte për bashkëpunim me Nicki Minaj

Këngëtarja Era istrefi shumë shpejt pritet të publikoj versionin në gjuhën angleze të 'BonBon'. Ky projekt i hapi dyert artistes nga Kosova për kontratë...

Elton Deda thumbon motrat Istrefi dhe stilin e tyre

Këngëtari Elton Deda ka thumbuar motrat Nora dhe Era Istrefi për stilin e tyre në të kënduar. Në fakt, Deda ka shpërndarë një performancë...

Lajmet e fundit