Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Slide Lart

Televizioni hollandez plotëson kërkesën e Eneda Tarifës dhe përdor “gërshërën” (Video)

Televizioni hollandez “ESCKAZ” nuk e ka zhgënjyer këngëtaren shqiptare Eneda Tarifa duke ia plotësuar dëshirën për të prerë pjesën e intervistës ku asaj nuk...

Prezantuesi turk thotë “shqiptarët janë hajdutë”, Meda: Hajdutërinë e kemi mësuar nga ju (Video)

I ftuar në një emision turk, këngëtari nga Kosova, Meda, është përballur me një pyetje të papritur nga prezantuesi i cili i ka quajtur...

Shtyhet ndeshja, autobusi i Manchester United ngec në trafik

Përplasja e Tottenham me Manchester United në stadiumin e White Hart Lane është shtyrë. Shkak është bërë trafiku i madh në rrugët...

Propozim i veçantë për martesë në fushë për volejbollisten e Krutjes (Video)

Skenat e propozimeve për martesë tanimë janë bërë të famshme në të gjithë botën, ku figura të ndryshme u shprehin të dashurve të tyre...

Teleskopi që zbulon planete të ngjashme me Tokën është në telashe, shkencëtarët nuk e dinë pse

Teleskopi gjigand i Nasa, “Kepler”, është në telashe dhe ndodhet plot 120 milion kilometra larg nga Toka. Teleskopi Kepler tashmë ka hyrë...

Çiljeta ndahet nga babai i Fernandos, shpjegon çfarë ndodhi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka vendosur t;i japë fund marrëdhënies së saj disa vjeçare me babain e Fernandos, Chris-in. E kontaktuar...

Lajmet e fundit