Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Slide Lart

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit Konomi: Askush s’na ka bindur që jeta e njeriut që kërkon të drejtën vlen më shumë se 400...

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit që u ekzekutua 4 vjet më parë me një shpërthim të kontrolluar në mes të Vlorës, shkruajnë të...

Voto personazhin e vitit 2019

#article-title, #article-date, #article-img, #image-caption, #article-content, .article-footer{ display:none; } @media screen and (max-width: 800px) { .vote-image-container { height: 180px!important; } .personage-discription { height:...

Çifti më në fund e pranon, postojnë foton e parë në IG

Kanë kohë bashkë por janë treguar të rezervuar duke mos postuar asnjë foto së bashku në rrjetet sociale për ndjekësit e tyre. ...

Riselda Sejdija i uron ditëlindjen nënës, me bikini. Në sfond kulla mbreslënëse e Dubait (VIDEO)

Riselda Sejdija, që ka shumë ditë që ka xhelozuar qindra shqiptarë që e ndjekin, me pushimet e saj luksoze, por edhe ka gëzuar miq...

Agonia e Akademisë të Shkencave dhe si mund të dilet prej saj

Nga Prof. Dr. Akademik Artan Fuga Po botoj këto teza që analizojnë krizën institucionale dhe funksionale të Akademisë të Shkencave të Shqipërisë, që i...

Kush është ylli i hokejit i dashuruar me Afërdita Dreshajn. Fotot e çiftit në intimitet

Po e jetojnë lidhjen e tyre me intensitet, edhe pse e kanë bërë publike shumë kohë më parë. Afërdita Dreshaj dhe lojtari çek i...

Pse disa ferma nuk mund të arrijnë në orgazmë

Një studim i ri trajton mitin se përse disa femra nuk arrijnë në orgazmë për shkak të qëndrimit të tyre ndaj seksit, duke theksuar...

Rita Ora në një foto “topless”, nuk “vuan” nga gjoksi i madh (Foto +16)

Një fotografi e re e këngëtares shqiptare Rita Ora, që disi i ka shkarë për një kohë të gjatë publikimit në media, tregon format...

Ja si garojnë çiklistët shqiptarë (Video)

Një video e filmuar me kamera amatore, tregon momentin kur disa çiklistë që besohet të jenë nga qytete të ndryshme shqiptare, janë kapur pas...

Ky film aksion është xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor (Video)

Është filmi i parë i xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor. “Hardcore Henry” është një film premtues me skena spektakolare aksion dhe...

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img