Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Slide Lajm kryesor

Ambasadori Lu: Kemi identifikuar kandidatë me rekorde kriminale në zgjedhje. Peleshi: Do e verifikojmë

Në kuadër të prezantimit të ndihmës së SHBA për zgjedhjet vendore ambasadori amerikan Donald Lu tha se janë identifikuar në këto zgjedhje kandidatë me...

Ndërkombëtarët: Bëni zgjedhjet si të doni, asnjë vëzhgues deri tani

Së dyti mund të jenë vetë ndërkombëtarët që duan të testojnë Shqipërinë, përpara se të shkojnë më tej me statusin e vendit kandidat...

Përgjimet/ Pajtim Serjani në telefon Julian B: Do m’i lesh jetim gjonat o burrë? U bo tre muaj

Biznesmeni i kafesë Julian B. rezulton se përveç familjes së Genc Ferhatit , së cilës i detyrohet shumën prej afro 15 mijë eurosh është...

Braho në spital, Meta: S’ka kompromis për asnjë deputet. Avokati i Frrokut: S’janë takuar, ishte rastësi

Paraditen e djeshme  kreu i Kuvendit i ka kërkuar ministrit të Brendshëm Tahiri, atij të Drejtësisë Naço, dhe kryeprokurorit Llalla të verifikojnë e të...

Pornografi gazetareske, Frangaj përgjigje Bollinos: Po bën diversion, po rëndon debatin për Ballën

Çështja “Balla” ka rikthyer vëmendjen e sulmit të hapur mes Carlo Bollinos së A1 Report dhe Aleksandër Frangajt të Klan. Bollino shkroi një ditë...

Arrestohet avokati që përndiqte Sokol Ballën. Ja bisedat mes tyre

Ju faleminderit per pergjigjen.Secili e vlerson veten e vet.Une nuk di te fyej apo poshtroj te tjeret.Cao.av.Ilir Malindi".   Është ky postimi...

Rama telefonon Gjinushin, pa sukses. Në Fier Albert Çaçi do jetë kandidat i PSD për Bashkinë

Partia Socialiste e shtyu për nesër regjistrimin në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, në tentativat finale për të bindur Skënder Gjinushin e socialdemokratëve për të...

SONDAZH/ Voto për kandidatin tënd të preferuar, dhe shih statisikën e votës

Newsbomb në faqen online ka nisur sondazhin për kandidatët e shpallur deri tani. Ju mund të votoni njëherë për kandidatin tuaj të preferuar dhe...

Zyrtarja e Kulturës: ILDKP gënjen, Kumbaro e ka dorëzuar në kohë deklaratën e pasurisë

Zyrtarja e Ministrisë së Kulturës, Ornela Cikuli deklaron se ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro është gjobitur kot nga ILDKPKI, pasi të gjitha dokumentet për...

Protestë dhe fushatë në Korçë, Basha: Filoqyqari ngriti Kullën e Korrupsionit, votoni Gjergji Meron

Lulzim Basha ka deklaruar nga Korça, në një protestë por njëkohësisht edhe parafushatë për prezantimin e kandidatit demokrat Mero, se kryetari aktual Sotiraq Filo...

Lajmet e fundit