Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Skuadra” e Zvicrës niset drejt Shqipërisë, fitorja objektiv i vetëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Naser Aliji, Berat Gjimshiti, Taulant Xhaka, Armando Sadiku dhe Burim Kukeli, të gjithë lojtarë që luajnë në kampionatin zvicerian, janë nisur drejt Shqipërisë për përballjen kundër Serbisë më 8 tetor në “Elbasan Arena”.

Është Aliji ai që poston këtë foto në facebook, ndërsa shkruan se fitorja është objektivi i vetëm.

“Me Gjimshitin, T. Xhakën, Sadikun dhe Kukelin u nisëm për në Shqipëri, prej tani jemi gati kundër Serbisë. Do të fitojmë se s’bënë ndryshe! Forca Shqipëri, na prit Francë. Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe Shqiptarët”, shkruan futbollisti i Kombëtares shqiptare.

Lexo edhe: Bukuroshet “ulin” tensionin Shqipëri-Serbi përpara 8 tetorit

Më shumë

spot_img
spot_img