Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Skrapar/ Një 32 vjeçar mbytet në lumë, pësoi atak kardiak

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0d3f7144a128b580faa861705fe91249

Një 32 vjeçari është mbytur mesditën e sotme në lumë, në fshatin Potom të Skraparit. Viktima është identifikuar si Daniel Shahinaj, 32 vjeç.

Sipas policisë, 32 vjeçari ka pësuar atak kardiak në momentin që futur në ujë dhe më pas është mbytur.

Gjithashtu, dy adoleshentë janë mbytur mbrëmjen e sotme në lumin Osum në qytetin e Beratit.

Lexo edhe: Berat/ Mbyten dy adoleshentë në lumin Osum, identifikohen viktimat

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img