"Skifter lind nuk bëhesh", Besi zbulon shokun e tij skifter

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:21 06-07-2016

Humoristi, Bes kallaku ka zbuluar shokun e tij “skifter”. Ai ka thënë se të jesh skifter është talent i lindur dhe nuk bëhesh dot gjatë jetës.  

Besi ka postuar këtë foto në instagram dhe shkruan: “skifter lind nuk bëhesh”. Rezultoi që Noizy të ishte shoku i tij.Në foto  ata janë të qeshur, me varse në qafë, si dy “skiftera” të vërtetë. 

bes_kallaku.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089468955993652
array(1) { ["section"]=> string(62) "skifter-lind-nuk-behesh-besi-zbulon-shokun-e-tij-skifter-45714" }