Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

“Ski” në pedonalen e Shkodrës, “lulet e blirit” krijojnë shtresë të rrëshqitshme, një grua dërgohet në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa persona janë lënduar ditën e sotme në pedonalen e Shkodrës dhe shkak janë bërë lulet e blirit.

Bëhet me dije se mëngjesin e sotëm disa qytetarë janë rrëzuar në pedonalen e Shkodrës, pasi vendi është bërë shumë i rrëshqitshëm për shkak të luleve të blirit.

Lulet e blirit të rëna vazhdimisht poshtë, kanë krijuar një shtresë të rrëshqitshme. Disa persona janë lënduar, ndërsa një grua është dërguar në spital për shkak të lëndimeve të marra.

Bashkia e Shkodër ndërkohë ndërhyri duke sjellë shërbimin zjarrfikës për larjen e pedonales.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img