Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Skenë si në filma: Në mes të sherrit shqiptari i merr armën policit grek dhe qëllon, shihni çfarë ndodh (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cd92f81117d3fcf2f139b496d0c01338

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para dy ditësh në Katerini të Greqisë, pamjet që janë publikuar vetëm sot në mediat greke.

Siç shihet dhe në video, është një ndodhi që mund t’i shkojë nëpër mend vetëm një skenaristi filmash aksion, pasi rrallë herë ndodhin në përditshmëri.

Një sherr mes disa personash po ndodhte në sheshin ‘Eleftherias’, ndaj banorët e zonës njoftuan policinë e cila mbërriti në vendngjarje, por atypari hasi rezistencë.

Një 21-vjeçar shqiptar, siç shihet në video, mori armën e një oficeri policie, me të cilën edhe qëlloi, por për fat të mirë pa dëmtuar askënd. 

Policia bëri arrestimin e tij. Përveç tij u arrestuan dhe një 25-vjeçar shqiptar dhe një 21-vjeçar grek të përfshirë në konflikt.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img