Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

SKENARI RUS/ Balla publikon FOTOT dhe shkruan në anglisht: Çfarë koinçidence sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

9e0b6eb33a5aa488dce0b8074968bfd7

Kreu i grupit Parlamentar të PS Taulant Balla nuk i ndahet idesë së një skenari rus në Ballkan.

Balla ka publikuar foto të protestës në Tiranë, Beograd e Mal të Zi, paralelisht, në të njëjtën orë dhe thotë se këto protesta janë të organizuara nga disa politikanë të korruptuar të cilët janë kundër reformës në drejtësi.

“Çfarë koincidence sot? Në të njëjtën orë, në orën 18.00, protesta u organizua në Tiranë, Beograd dhe Mal të Zi (disa qytete). Në Shqipëri janë protesta qartësisht të organizuara nga disa politikanë të korruptuar kundër Reformës së Drejtësisë, të cilët po përpiqen të dëmtojnë hapjen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në BE”, shkruan Balla në anglisht.

Screenshot_89.jpgD4DcHxzX4AA8fIM.jpgD4DcHxzW0AAmKVJ.jpg

D4DcHx6XoAAwBiU.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img