Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Skena të nxehta në Big Brother-in anglez (Foto +18)

spot_img

Lajme të ngjashëm

f4e6770235b02b9cb16743732236101c

Big Brotheri anglez është shndërruar në një programacion thuajse +18 gjatë gjithë ditës. Kjo për shkak të disa konkurrentëve, Marco dhe dy bukuroshet Laura dhe Evelyn që nuk kanë asnjë kompleks nga skenat e nxehta.

6jh5555jr54jjjj46.jpg

Dy vajzat janë parë të kërcejnë topless gjatë gjithë ditës. Më pas ato janë zhytur të zhveshura në vaskën ku ndodhej Marco i cili nuk ka ngurruar t’i ngacmojë.

edrge544tgg5454gg54g54g54grfg4.jpg

rg5gyggtfggtgtt555j89ojm9.jpg

g5454v5gvb44gh.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img