Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Skena +18/ Pas lidhjes me ish-konkurrentin e “Përputhen”, modelja e twerkut bën namin me foto nudo në rrjet (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Arjon Luli dhe partnerja e tij, Serena Sula janë një ndër çiftet më pa komplekse dhe transparentë në Shqipëri. “Bëmat” e tyre nuk kanë të mbaruar dhe “Instagrami” si i Serenës, po ashtu dhe i Arjonit janë të mbushura plot me foto dhe video hot të tyre.

Së fundmi, Arjoni ka vendosur që ditën e tij dhe të Serenës ta lërë në duart e ndjekësve. Çifti gjatë gjithë ditës janë drejtuar nga fansat të cilët i kanë kërkuar atyre të bënin gjëra pak si shumë të “pazakonta” për ne të tjerët.

Një nga kërkesat e ndjekësve ishte që ai ti thyente syzet partneres së tij dhe nuk ngruoi aspak ta bënte, madje madje nuk nguroi as ta nxirte në video nudo Serenën. Një tjetër kërkesë e çmendur ishte që Serena të shkonte të blinte pije në supermarket me të brendshme dhe ashtu ndodhi.

Gjithashtu disa foto komplet nudo të Serenës po bëjnë namin në rrjetet sociale, foto të cilat janë publikuar nga vetë ata në llogarinë personale të së dyve.

Më shumë

spot_img
spot_img