Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
1kmh
0 %
Mar
29 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Skeçi i humorit të Fierit, a ju duket aktual dhe sot?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img