Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

S’kanë të ndalur surprizat në BBV, hapet televotimi për të rikthyer në lojë banorët e larguar

Lajme të ngjashëm

Nuk kanë të ndalur në këtë “prime” të Big Brother VIP të papriturat dhe suprizat.

Pas daljes së Oltës, një tjetër e papritur u njoftua nga prezantuesja Arbana Osmani. Ajo hapi një televotim, ku qytetarët do të votojnë për të kthyer edhe një herë banorët që janë larguar.

Ajo tha se votuesit kanë të drejtë të zgjdhin 4 nga banorët e larguar që të rikthehen edhe një herë në lojë për çmimin e madh, që për ta nuk do të jetë 100 mijë euro, por 50 mijë euro.

Arbana specifikoi se nëse një nga ata jep informacion nga jashtë, nuk do të ketë paralajmërim, por do të përjashtohen menjëherë.

Më shumë