Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

SKANDALOZE/ Konkurenti i emisionit të dashurisë rrihet në Shqipëri, akuzon moderatorin për prostitucion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c2e7da69a5728b7728f1888911a5244b

Qëndrim Pllana, i njohur nga reality shoë “Its my love” ka folur për një rast që pretendon se i ka ndodhur atij në Shqipëri. Ai është shfaqur në redaksinë e T7 në gjendje të rënduar fizike dhe psikologjike.

Ai shkoi ta gjejë fatin e dashurisë në emision, por nuk e ka gjetur atë për të cilën shkoi, duke u përballur me keqtrajtime të ndryshme.

Vizita në Shqipëri që 25-vjeçarit i doli më ndryshe nga sa e kishte menduar i solli edhe probleme shëndetësore. Këto pretendon se i ka marrë nga lëndimet që ia kanë bërë protagonistët e programit.

Në këtë rrëfim, ai akuzon Kreshnik Husajn, i njohur si Kika, për tentim dhunimi seksual dhe dhunë fizike të ushtruar ndaj tij. Për më tepër ndiqni VIDEON:

Më shumë

spot_img
spot_img