Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Skandaloze, adoleshenti filmohet duke i vënë flakën flokëve të një gruaje në autobus

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamje të trishta këto që janë filmuar nga kamerat brenda një autobusi. Ngjarje e pazakontë në San Francisco, SHBA, ku një adoleshent është kapur duke i vënë flakën flokëve të një gruaje në autobus.

Në pamje shihet që adoleshenti mban një çakmak në pjesën e pasme të kokës së gruas me qëllim për t’i vënë flakën, duke u hequr sikur do të ndezë dhe cigaren e tij.

Mesa shihet nga filmimi, ai nuk ka arritu ta djegë, pasi gruaja nuk reagon dhe nuk ka marrë lëndime.

Ngjarja u raportua nga shoferi i autobusit, por në momentin kur policia mbërriti, gruaja dhe adoleshenti ishin larguar që aty.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img