Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Skandali tjetër ‘PLAS’ tek Infektivi, djali denoncon: Babain e intubuan dhe i VODHËN 200 mijë lekë në portofol, 600 ia morën nga karta e bankës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9e61c2b82ac661bf36abb68a5108df78

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img