Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Skandali: Publikohet në Facebook i gjithë provimi i Letërsisë për Maturën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vetëm 10 minuta pas nisjes së testit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë për maturën, të gjitha pyetjet kanë përfunduar të publikuara në rrjetet sociale.

Testi ka nisur në orën 10:00 dhe mbaron në orën 12:30. Por të gjitha fletët me pyetje me alternativë apo zhvillim kanë përfunduar të publikuara në Facebook.

Kjo nuk është hera e parë që pyetjet e provimeve të maturës publikohen në internet, madje në disa raste edhe një ditë para nisjes së provimit.

Testi i Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img