Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

SKANDALI/Plas dhuna në shkolla, nxënësit me celularë. Malaj:Ua kemi ndaluar

Shkruar nga Newsbomb
SKANDALI/Plas dhuna në shkolla, nxënësit me celularë.

Nora Malaj, zv.ministre e Arsimit dhe Sportit

Po atëherë, pse nxënësit mbajnë celularë brenda shkollës. Kush duhet t’i ndalonte ata? Shoqëria? Në rastin kur nxënësit nuk u binden rregullave, shoqëria shqiptare ka autorizuar strukturat si Drejtoritë e shkollave e Ministrinë e Arsimit, për të bërë atë që duket më e hajrit në këto raste. Të ndërpresë dhunën.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese