Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

SKANDALI/Plas dhuna në shkolla, nxënësit me celularë. Malaj:Ua kemi ndaluar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nora Malaj, zv.ministre e Arsimit dhe Sportit

Po atëherë, pse nxënësit mbajnë celularë brenda shkollës. Kush duhet t’i ndalonte ata? Shoqëria? Në rastin kur nxënësit nuk u binden rregullave, shoqëria shqiptare ka autorizuar strukturat si Drejtoritë e shkollave e Ministrinë e Arsimit, për të bërë atë që duket më e hajrit në këto raste. Të ndërpresë dhunën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img