Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Skandali me deputetin serb, filmohet duke parë filma porno gjatë diskutimit për Kosovën (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një skandal ka ndodhur sot në Kuvendin e Serbisë. Sipas medieve serbe deputeti i Partisë Socialiste të Serbisë, Zvonimir Steviq është filmuar duke parë filma për të rritur në telefonin e tij, teksa në parlament vijonte diskutimi për planin europian të Kosovës.

Video është bërë virale dhe pas kësaj deputeti në fjalë ka dhënë dorëheqjen.  Ai është anëtar i Kryesisë dhe Bordit Kryesor të Partisë Socialiste të Serbisë dhe për dy mandate kryetar i Bordit Krahinor të Partisë Socialiste të Serbisë për Kosovë e Metohi.

Më shumë