Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Skandali i “Porta Potty”, Robert Aliajt habit me pamjen, Çani: Je lyer me fekale?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Dubai Porta Potty” është fenomeni që po diskutohet më së shumti kohët e fundit. Në mediat sociale janë publikuar video të influencereve, të cilat lejojnë sheikët që në këmbim të parave t’u defekojnë në fytyrë.

Pikërisht kjo ishte edhe tema që u diskutua mbrëmjen e djeshme në “Zonë e Lirë”. Mes diskutuesve ishte edhe Robert Aliaj, i cili kishte zgjedhur edhe ta ilustronte fenomenin që po fliste.

albsig

spring

Një gjë që u vu në dukje menjëherë nga Arian Çani i cili e konsideroi Aliajn një “artist të paparë”.

Arian Çani: Shiko si është bërë? Mund të më thuash ça ke bërë? Ke vënë paruke dhe…

Robert Aliaj: Të zakonshmet!

Arian Çani: Je lyer me fekale apo jo?

Robert Aliaj: Po!

Arian Çani: Kjo meriton një super “big up” ky është një artist i paparë. Kush ta bën një surprizë të tillë? Nuk ma tha as mua. Je i paparë plak nuk di ça të them. Je brilant. Mënyrë më të mirë për të ilustruar këtë që do flasim sot nuk ka!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img