Hapësire reklamuese

Bota

Skandali: Efektivja bën striptizëm në akademinë e Policisë (Video)

Shkruar nga Newsbomb

Ndodh në Rusi! Një efektive policie ka vendosur të dhurojë spektakël të nxehtë për kolegët e saj në Rusi, në Ditën Kombëtare të Burrave.

Ajo ka hyrë vetëm me të brendshme në klasën e akademisë së policisë dhe ka nisur të bëjë striptizëm. Ngjarja fatkeqësisht ka tërhequr vëmendje të madhe dhe video është bërë virale në mediat sociale, duke çuar në shkarkimin e saj nga detyra.

Video RT:

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese