Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

SKANDALI: Demokrati fotografon votën PËR BASHËN dhe e publikon në Facebook! Fton të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër skandal gjatë procesit të zgjedhjeve për kryetarin e Partisë Demokratike.

Media të ndryshme raportojnë se votuesit detyrohen të forografojnë votën për të provuar se kanë votuar për Lulzim Bashën.

Madje më poshtë mund të shikoni se si njëri prej tyre që e fotografon votën së bashku me kartën e identitetit, nuk ngurron ta postojë edhe në rrjetet sociale, duke i sfiduar anëtarët e tjetër të bëjnë të njëjtën gjë.

sdgfergh3e4hy4h4h
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img