Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Skandali / Adoleshentja ka shkuar në shtrat me 31 oficerë policie, dorëhiqet shefi

spot_img

Lajme të ngjashëm

6e35fa1c867ebfc7824f8cb914bff727

Një skandal seksual ka përfshirë policinë e Oklandit në Kaliforni pasi një adoleshente është rrëfyer se ka shkuar në shtrat me 31 oficerë policie nga departamente të ndryshme.

Në listën e personave të përfshirë në skandal janë edhe zyrtarë të lartë të policisë, njëri prej të cilëve ka dhënë dorëheqjen.

552478.jpg

Celeste Guap është vetëm 18 vjeçe dhe ka pranuar se ka kryer marrëdhënie me 31 oficerë policie shume prej të cilëve pa mbushur ende 18 vjeç.

Mendohet se ajo e ka bërë këtë gjë në këmbim të mbrojtjes që policët i ofronin dhe garantimin e ushtrimit të prostitucionit.

dfjjfnvnvhfbnv7.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img