Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Skandali 120 milionë/Ahmetaj fton investitorët për zgjerimin e rrugës, gjelbërimi se lejon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Projekti i gjelbërimit Tirane-Rinas

Megjithatë, Ministria e Zhvillimit Ekonomik dhe Tregtisë është përgjegjëse për hartimin dhe zbatimin e politikave për zhvillimin e qëndrueshëm ekonomik të vendit nëpërmjet bashkëpunimit ekonomik,  programimit strategjik dhe monitorimit të investimeve publike për të gjitha institucionet shtetërore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img