Skandalet seksuale në Hollywood, radhën e ka Michael Douglas

Publikuar tek: bota, më 16:40 19-01-2018 Skandalet seksuale në Hollywood, radhën e ka Michael Douglas

Bota e Hollywood po përfshihet në një lumë akuzash për ngacmime të shumta seksuale nga protagonistët e asaj bote. 

Ish-punonjësja e Michael Douglas ka akuzuar aktorin se e ka ngacmuar seksualisht. Autorja dhe gazetarja Susan Braudy tha se Douglas e ka bërë të ndjehet e poshtëruar kur para saj ka kryer një akt seksual.

Ajo pretendon se e ka përdorur gjuhën seksuale para saj, duke përfshirë hapur diskutimin e çështjeve jashtëmartesore, derisa ajo po drejtonte zyrën e kompanisë në Neë York.

Sakaq, gazetarja ka thënë se Douglas i ka komentuar trupin, gjë që më pas e ka detyuar të ndryshojë stilin e veshjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fenomen i rrallë: Qeni ngec brenda trungut të pemës për 60 vjet
GJERMANIA NË ALARM/ 8 të vdekur nga stuhia, 500 milion euro dëme »
Article Logic
Execution time: 0.0058419704437256
array(1) { ["section"]=> string(66) "skandalet-seksuale-ne-hollywood-radhen-e-ka-michael-douglas-107175" }