Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

SKANDAL/ Roja i hotelit luksoz rreh pa mëshirë endacakun, pamjet bëjnë xhiron e botës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ffe1ff7ff123138c172d74d264a18025

Një video nga Londra po skandalizon qytetarët anembanë botës.

Përpara hotelit të luksoz ‘’Savoja’’ në Angli, njëri prej rojeve të këtij objekti ka dhunuar barbarisht një endacak. Kamerat e sigurisë kanë regjistruar të gjithë kohën kur roja i veshur me kostum të zi godet me grushta, shtrin në dysheme dhe hidhet me të dyja këmbët mbi trupin e viktimës. Kalimtarët reaguan me vonesë për t’i dhënë fund skenës së shëmtuar.

Ndërkohë, zëdhënësi i hotelit luksoz (njw natw kushton 560 €) ‘’Savoja’’ raporton se agresori nuk është punësuar si roje nga stafi i hotelit, por nga një palë e tretë.

Mësohet se ndaj tij ka nisur një hetim.

Më shumë

spot_img