SKANDAL/ Pezullohet konskursi i miss-it, akuza për favore seksuale

Publikuar tek: aktualitet, më 08:31 23-03-2018 SKANDAL/ Pezullohet konskursi i miss-it, akuza për favore seksuale foto ilustruese

Pezullohet në Venezuelë konkursi i missi-it.

Shkaku është se ish pjesëmarrëset e viteve më përpara akuzojnë vajzat që do marrin pjesë që në shkembim të favoreve seksuale marrin para nga zyrtarë e biznesmenë. Kështu organizatorët do të shqyrtojnë pretendimet e ngritura e më pas do të vendosin për aktivitetin.

Konkursi është pezulluar pas publikimit në rrjete sociale të akuzave për favore seksuale e korrupsion financiar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO dhe DETAJE nga vendi i ngjarjes: Policia u përplas me grabitësit, një mbeti i vdekur në vend, një tjetër u plagos
Fieri nuk gjen paqe, në pak ditë dy VIKTIMA e grabitje në seri! Ç’po ndodh në këtë qytet »
Article Logic
Execution time: 0.011315107345581
array(1) { ["section"]=> string(71) "skandal-pezullohet-konskursi-i-miss-it-akuza-per-favore-seksuale-114223" }