Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

SKANDAL, përmbytet Biblioteka Kombëtare, punonjëset me tharëse flokësh për të tharë librat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja e kulturës Violeta Murati ka bërë publik sot një skandal që ka ndodhur në Bibliotekën Kombëtare e cila është përmbytur.

Sipas Muratit të gjitha punonjëset e bibliotekës janë lajmëruar të marrin tharëse flokësh me vete për të tharë librat.

Shkak i përmbytjes janë bërë punimet e firmës Fusha përpara hyrjes së bibliotekës.

Postimi i plotë:

Lajm: Sot paradite jane lajmeruar te gjitha grate e Bibliotekes per permbytjen e fondit, dhe se duhej te shkonin me tharese flokesh per te thare librat…. Eshte bere nami, per shkak te punimeve te firmes Fusha perpara hyrjes se Bibliotekes… Ky s’eshte me lajm por fatkeqesi.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img