Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Skandal/ Pas publikimit të pamjeve pornografike, Benjamin heq dorë nga gara për kryebashkiak i Parisit

spot_img

Lajme të ngjashëm

7a9a5cf43fad48442324af10dbd9a970

Kandidati kryesor për kryebashkiakun e Parisit, nga partia LREM e presidentit francez Emmanuel Macron, Benjamin Griveaux u tërhoq nga gara të premten pas publikimit të videove dhe mesazheve pornografike ku shfaqet ai.

 

Benjamin Griveaux, është parë si një nga aleatët më të fortë  që ka Macron.

“Familja ime nuk e meriton këtë. Askush nuk duhet t’i nënshtrohet një abuzimi të tillë.”ka thënë Benjamin.

Benjamin Griveaux, 42 vjeç është babai i 3 fëmijëve.

Kujtojmë se të mërkurën u shfaq një video ku Benjamin dukej se i kishte dërguar një gruaje një video dhe mesazhe pornografike.  Video u përhap shumë shpejt në të gjitha rrjetet sociale.

“Për më shumë se një vit, familja ime dhe unë i nënshtrohemi shpifjeve, gënjeshtrave, thashethemeve, sulmeve anonime dhe kërcënimeve me vdekje,” ka thënë Griveaux. Videoja tashmë është hequr nga qarkullimi. 

 

85230944_553527742176559_3626348588612714496_n.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img