Skandal - Nxënësja e pyet për ISIS, mësuesja: Ata janë të mirë, media mashtron

Publikuar tek: aktualitet, më 21:02 18-01-2017 Skandal - Nxënësja e pyet për ISIS, mësuesja: Ata janë të mirë, media mashtron

Një mësuese në Shkodër është regjistruar nga një nxënëse teksa ajo e pyet për ISIS-in. Mësuesja shokon me përgjigjen e saj.

Ajo i thotë nxënëses se ISIS është një organizatë e mirë dhe se mbron popullin e Sirisë, Egjiptit dhe Palestinës. Madje mësuesja nis të bëjë propagandë pro ISIS-it, duke thënë se mediat gënjejnë për ato që shkruajnë mbi këtë organizatë terroriste. Ajo madje thotë edhe për Bin Ladenin se ka qenë një lider i mirë. Për më tepër ndiqni videon.

 


20170118-204030

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuzat e PD për udhëtimin në Paris, OSBE konfirmon takimin Veliaj- Borschardt në 16 janar
Kjo është mënyra si të luftoni virozat e stinës me tre përbërës »
Article Logic
Execution time: 0.012261867523193
array(1) { ["section"]=> string(79) "skandal-nxenesja-e-pyet-per-isis-mesuesja-ata-jane-te-mire-media-mashtron-65945" }