Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Skandal në Tiranë, vinçi lëviz hekurin në mes të qytetit, pa asnjë siguri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1feb69d11ac744d1e10bf74e9fade148

Një pamje e pazakontë dhe e rrezikshme vjen sot nga mezi i Tianës.

Fotoja vjen nga Kalsberg prapa Presidencës, ku shihet që vinci që punon pranë një pllati ka në hekur, të cilin e lëviz, si duke për ta transportuar nga një ambient ku punohet në tjetrin.

Por ajo që e bën të rrëzikshmë është se cfarë siguria ka që ai hekur nuk do të bjerë nga ajo distancë e lartë, që mund të shkaktojë edhe viktima.

146771545_422071552235308_2366671734084879786_n_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img