Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

‘SKANDAL në Spitalin e Peqinit: Dashamir Malkja e ka familjarizuar, çdo derë rri e mbyllur’

Lajme të ngjashëm

Dhe e fundit z.Berisha dhoma e ekografise se spitalit qendron e mbyllur sepse Dash Malkja i ka derguar ekot ne kliniken e tij private dhe i ben atje vizitat.Ky drejtor ben cfare te doje ne kete spital sepse eshte miku i Anastas Angjelit dhe nuk i hyn gjemb ne kembe sa te kete ne mbeshtetje deputetin,te cilet i ndajne bashke vjedhjet qe bejne.Qyteti i Peqinit nuk e meriton nje makaber te tille,shpresojme tek ju z.Berisha qe te degjohet zeri juaj.

Flm”


Më shumë