Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

SKANDAL/ Kandidati për kryebashkiak i kërkon FOTO NUDO vajzës nga Lezha në këmbim të një vendi pune (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti kaubojs Eduart Ndocaj, njëkohësisht kandidati për bashkinë e Lezhës është përfshirë në një skandal seksual, ku në këmbim të një vendi pune, i kërkon një vajze foto nudo.

Nga biseda e zhvilluar mes të dyve në WhatsApp, mësohet se vajza është nga Lezha, por jeton në Finland, ku punon babysitter.

Ndërkohë Ndocaj i premton një vend pune në bashki, edhe në qoftë se ai nuk fiton, i thotë që do t’ia gjej diku tjetër. Biseda mes tyre duke se është bërë shumë e afërt, pasi ata i tregojnë njëri-tjetrit shumë detaje nga dita.

Ndocaj tregon dhe për bashkëshorten e tij, e cila jeton në Itali.

(Video marrë nga: Denonco)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img