Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Skandal i madh në spitalin COVID, emisioni paralajmëron “bombën”: Blen vdekjen e të ëmës me 8 milionë lekë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de7a589bc9f83af1858c7143ddbf6a03

Një skandal i madh raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë, një rast korrupsioni ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve.

Vajza e një zonje, e cila humbi betejën me COVID-19, denoncon me zë dhe figurë, se punonjës të spitalit, i kanë marrë disa milionë lekë të vjetra për shërbimet ndaj nënës së saj.

Për më tepër nëna, që sot nuk jeton më, lihej pa bukë e ujë, që të mos ndërrohej e pastrohej, pasi vetë nuk lëvizte dot nga krevati, thotë vajza.

Komunikimet mes vajzës së të ndjerës dhe punonjëses së spitalit bëhen sonte publike në emisionin investigativ “Stop”.

Më shumë

spot_img
spot_img