Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Skandal/ Berisha e përdori vdekjen e tij politikisht, reagon e fejuara e 27-vjeçarit: Vdiq për shkaqe natyrale, Zoti e deshi pranë vetes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka bërë një akuzë të fortë, ku akuzoi kandidatin e PS në Lezhë Eduard Ndreca, i cili doli fitues në 25 prill, se ka kërcënuar me jetë 27 vjeçarin Kastriot Luka dhe se ky i fundit ka pirë fotoksinë dhe ka humbur jetën.

Në lidhje me këtë skandal ka reaguar e fejuara e 27-vjeçarit, i cila thotë se ai ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

“Unë nuk e di përse dalin këto pretendime, kur në fakt fitoi PS partia që ai donte. Ne kemi folur bashkë gjithë kohës bashkë dhe vdekja e tij ishte natyrale. Zoti e deshi pranë vetes”- ka thënë për Fax News e fejuara e 27 vjeçarit, duke mohuar që ai të jetë vetëvrarë.

LEXO EDHE: Akuza e fortë e Sali BERISHËS: 27 vjeçari lezhjan piu fotoksinë dhe vdiq, kandidati i PS-së e kërcënoi me jetë për lekët e votave

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img