Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Skafistët braktisin gomonen buzë detit dhe fshehen në pyll, policia aksion për kapjen e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një gomone është gjetur e braktisur mbrëmjen e sotme buzë detit në Darzezë të Fierit.

Mësohet se skafistët kanë braktisur gomonen me dy motorë të fuqishëm sapo kanë pikasur policinë dhe janë fshehur në pyll duke përfituar edhe nga errësira.

Policia ka arritur të sekurestojë gomonen që dyshohet se do të pransportonte drogë dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e skafistëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img