Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

“S’ka si Lezha për shefa kuzhine”, Rama ha bukë me qofte në mes të sheshit, i thotë “jo” salçiçeve

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur Lezhën për të kaluar mbrëmjen e sotme, i shoqëruar nga Damian Gjiknuri dhe kryebashkiaku Pjerin Ndreu.

Ai u ndal në sheshin e qytetit në një nga shtëpizat që shesin bukë me qofte, ku nuk ngurroi të porosisë një të tillë, ndërsa nuk ka preferuar të konsumojë edhe salçiçe.

Kryeministri e ka publikuar videon në rrjetet sociale, të cilën e shoqëron me një kompliment për shefat e kuzhinës lezhjanë. “S’ka si Lezha për shefa kuzhine”, shkruan Rama.

Më shumë