Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
39 °
Mër
40 °
Enj
33 °
E diel, 1 Gusht, 2021

S’ka shumë që është ndarë nga futbollisti, provokon Oriola Marashi, ekspozon të pasmet dhe ulet në prehërin e Alban Ramosaj (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa ditë më parë rrjeti filloi të “ziente” për ndarjen e Oriola Marashit nga Eros Grezda. Duke qenë se dyshja nuk e ndiqnin njëri-tjetrin më në Instagram, lindën dyshimet e para, se një krisje ka ndodhur në marrëdhënien e tyre dhe mesa duket këto dyshime kanë rezultuar të vërteta.

Miqtë e dyshes kanë konfirmuar se Oriola dhe Erosi janë ndarë, duke prishur në këtë mënyrë planin që kishin bërë për martesë. Sipas raportimeve, arsyeja e prishjes së fejesës së tyre ka qenë distanca dhe keqkuptimet e shpeshta për shkak të largësisë, duke qenë se Oriola nuk dëshiron të lërë karrierën si modele.

Mirëpo s’ka shumë që Oriola është ndarë dhe menjëherë kanë filluar provokimet e saj, duke publikuar disa foto të nxehta me fituesin e “Këngës Magjike”, Alban Ramosaj.

Foto është shkrepur pasi Ramosaj dhe të tjera mbërritën në Dubai për të festuar. Ai qendron ulur ndërsa Oriola Marashi i ulet në prehër duke ekspozuar të pasmet. Në foto duket dhe Agnesa Hadergjonaj dhe Beatrix Ramosaj. Me ta ka qenë dhe autori i këngës fituese të Alban Ramosajt, Flori Mumajesi.

Lexo edhe: “Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

Lexo edhe: Nuk i del inati, sherri virtual merr “dhenë”, Flori Mumajesi i kthen Vip-at kundër Kozeta Kurtit: Qyqja! Zemër!

Më shumë

spot_img
spot_img