Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

“S’ka qenë ndonjëherë kaq plot”, dalin pamjet me dron që nxjerin bllof Bashën: Ja sa qytetarë e pritën në Fier (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u entuziazmua sot kur vizitoi Fierin, pasi tha se u prit nga një numër shumë i madh qytetarësh.

Video e shfaqur nga Partia Demokratike dhe të filmuar gjatë ecjes së Bashës, të jep përshtypjen për një pjesëmarrje të madhe qytetarësh, por në fakt pamjet me dron tregojnë një tjetër realitet.

“Kemi shumë njerëz, kemi shumë njerëz”, dëgjohej të thoshte Basha, si për të treguar shqetësimin për grumbullimin e madh për shkak të virusit.

Mediat edhe më herët kanë shkruar se pritjet “madhështore” të Bashës në qytetet që viziton, organizohen një ditë më parë përmes aktivistëve të PD-së në degët e qyteteve përkatëse, dhe nuk janë spontane.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img