Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

S’ka ndodhur asnjëherë në 31 vite, kandidati i Bashës merr vetëm një votë në një Qendër Votimi në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijon numërimi në Shkodër, ku nga 250 kuti janë numëruar 219. Numërimi i KZAZ ka përfunduar në nr.4 dhe në nr.5.

Në këtë garë deri më tani kryeson Bardh Spahia i “Shtëpisë së Lirisë”, më pas PS me Majlinda Angoni dhe PD me pak vota për Xhemal Bushatin.

albsig

Për herë të parë në 31 vite Partia Demokratike në një QV nuk ka siguruar asnjë votë, e ndërsa Në QV 01199 kandidati Xhemal Bushati ka siguruar vetëm 1 votë.

Rezultati i fundit nga KQZ në Shkodër

Majlinda Angoni        16311     PS

Bardh Spahia               18307     Shtëpia e Lirisë

Xhemal Bushati            6597        PD

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img