Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

S’ka limite për Kim Kardashian, pozon topless për markën e njohur të parfumeve (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian si gjithmonë nuk i ka lënë vend imagjinatës me postimin e fundit të bërë në rrjetet sociale.

Bukuroshja me forma të kolme është zgjedhur si imazhi kryesor i koleksionit të parfumeve të “Essential Nudes”.

Në fotot e publikuara në Instagram, Kim shfaqet pothuajse e zhveshur, ndërsa pozon e shtrirë në rërë.

Në këto imazhe tejet provokuese nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img