Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

SITUATË E PAZAKONTË në Kakavijë/ Vargu i makinave mbërrin deri në fshatin Jorguçat, rradhët prej 25 kilometrash krijojnë kaos (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

00bd347014fb3cfb0724f25aae9ce373

Një situatë e pazakontë siç nuk ka ndodhur kurrë më parë paraqitet në Kakavijë.

Rradha e makinave që presin për të kaluar pikën kufitare ka shkuar deri në kthesën e fshatit Jorguçat.

Ky varg i gjatë makinash që vijon prej orësh ka shkuar deri në 25 kilometra, ndërsa me kalimin e minutave situata bëhet edhe më kaotike.

E gjithë kjo situatë është krijuar prej tamponëve të Covid 19 që u bëhen qytetarëve në pikën e Kakavijës, para se të kalojnë në shtetin fqinj.

Nga pala greke puna ka vijuar me hope, pasi ata kanë pretendime për fluksin e lartë që është krijuar.

Situata sa vjen dhe rëndohet, kurse qytetarët në pritje janë të lodhur dhe të revoltuar.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_1.jpg

117598948_1001647256923169_6477225209801810224_n.jpg

117597498_747763826007443_4533274207602033157_n.jpg

117651084_762811984476946_4783957566944018143_n.jpg

117591994_935663216911697_8734636319450397879_n.jpg

117595188_2651495881757003_4356806316586382394_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img