Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Situata në Ukrainë, Joe Biden në konferencë URGJENTE për shtyp

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Joe Biden ka dalë në një konferencë urgjente për situatën e Rusisë dhe Ukrainës. Kjo konferencë e presidentit ka ardhur një ditë pasi Shtëpia e Bardhë tha se Shtetet e Bashkuara, në koordinim me aleatët dhe partnerët, do të shpallin sanksione të reja të rënda dhe kontrolle të eksporteve kundër Rusisë në përgjigje të vendimit të Moskës për të njohur dy rajone separatiste.

Vijon…

Më shumë


spot_img
spot_img