Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Situata në dhomën ku De Biasi njoftoi vendimin, Gjimshiti me lot në sy

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f5204c303bba418e19ebf60081f3d180

Gianni de Biasi ka zbuluar listën e përbërë nga 23 futbollistë që do të udhëtojë në Francë, për të zhvilluar Europianin.

Trajneri De Biasi ka lënë jashtë Herolind Shalën, Berat Gjimshitin, Amir Rrahmanin dhe Milot Rashicën. Burime pranë “Sport Ekspres” tregojnë se në momentin kur trajneri u ka komunikuar futbollistëve këtë zgjedhje, mbrojtësi i Atalantës ka qenë thuajse në lot dhe tepër i mërzitur, sepse e dëshironte vërtet të shkonte në Francë. Edhe për Shalën mërzi e madhe, pasi ka qenë pjesë e kuqezinjve prej dy vjetësh.

Sondazh: Si e vlerësoni vendimin e De Biasit

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img