Hapësire reklamuese

Aktualitet

Situata e tensionuar në vend, Maliqi thirrje ish kolegëve policë: Mos ju bindni kalorësit dështak

Shkruar nga Newsbomb

Deputeti Lefter Maliqi u ka bërë thirrje policëve në të gjithë vendin të mos u binden urdhrave të kryeministrit Edi Rama.

Sipas Maliqit, Rama i futi policët në vetting, i futi në strese po i përdor politikisht kundër popullit për të ruajtur pushtetin e vet të kapur nga mafie e bandat të cilat s e lënë të dorëhiqet.

Postimi i plotë:

Thirrje drejtuar ish kolegëve të mi të Policisë së Shtetit ,si prinder si qytetar mos u bindni Kaloresit deshtak te Rilindjes pasi po ju perdor kundra popullit qe kerkon liri,demokraci,zgjedhje te lira gjithëperfshirëse dhe te ndershme.Detyra e policise eshte rendi ,siguria dhe goditja ndaj krimit e bandave ,jo perplasja me popullin.Ju jeni ne sherbim te popullit,disnancohuni sa me shpejt.Kaloresin deshtak po e marrin më qaf keshilltaret e tij mjeranë te paafte e servila dhe bandat qe e kane narr peng.Kaloresi po perdor ish këshilltaret e tij besnik e te paafte, eprorin tuaj Lleshaj i cili ngaterron ushtrin dhe policinë,ushtria eshte per lufte e mbrojtje,policia i sherben popullit dhe lufton vetem krimin,bandat,kriminelet dhe jo popullin qe do liri demokraci,zgjedhje te lira dhe te ardhme Europiane. Kalorësi i futi policet ne veting i futi në strese po i perdor politikisht kundra popullit per te ruajtur pushtetin e vet te kapur nga mafie e bandat te cilat se lënë të dorëhiqet.Fati i tij dihet po shkon drejt humneres dhe po con vendin ne katastrof.Une jam me ju si ju ish koleget e mi te policise dhe me popullin qe sdo diktaturen dhe te komandohet nga ky Kalores i mbajtur peng nga krimi e bandat.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese