Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Situata e përmbytjes, Rama dhe Basha ‘takohen’ në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

074c857efb526786b1d80b557c295656

Situata e rënduar për shkak të reshjeve në vend vijon prej ditësh, duke shkaktuar përmbytje në zona të ndryshme.

Bëhet me dije se kryeministri Edi Rama do të vizitojë sot Shkodrën. Ai do të vizitojë zonën e Obotit, ku rreth 880 Ha sipërfaqje e tokës bujqësore është përmbytur.

Pak më parë në Shkodër ka mbërritur edhe kreu i PD-së Lulzim Basha.  Basha do të vizitojë disa zona të përmbytura në këtë qytet.

Mbetet për t’u parë se kë zona do të vizitojnë liderë dhe nese do të ketë ndonjë takim mes tyre.

Më shumë

spot_img
spot_img