Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
1kmh
0 %
Enj
12 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Siria që nuk e keni parë, club-e nate, opera dhe relaks në pishina ja kontrasti tronditës (Video)

Lajme të ngjashëm

Siria e Bashar Al Assad-it

{mp4}24256{/mp4}

Frontline / Insider

Më shumë