Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Sipërmarrësi i përgjigjet Ilir Metës pas akuzave për peshkun e shtrenjtë dhe ironizon:

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img